Prodloužení vlasů

Toužíte po krásných dlouhých vlasech? V našem salonu tyto přání plníme. Prodloužení a zahuštění provádíme výhradně evropskými vlasy. Naše kadeřnice samy vlasy připravují, a to včetně spojů a barvy. Prodlužujeme vlasy metodou keratin za tepla, spoje se dělají ručně. Zároveň si přímo vyberete vlasy, které budou Vaše.

Poradíme Vám nejvhodnější variantu po zhodnocení síly Vašich vlasů, aby prodloužení vlasů bylo bezpečné a dlouhodobě udržitelné. Konzultace je samozřejmě zdarma. Pokud si vyberete vlasy, zaplatíte zálohu v hotovosti ve výši min 5.000Kč a začneme Vám vlasy na míru připravovat. Samotná aplikace trvá 3-4 hodiny dle množství vlasů.

Co se týká prodloužení, počítejte s návštěvou jednou za 2–3 měsíce, vždy v závislosti na tom, jak rychle rostou Vaše vlastní vlasy. Posunutí trvá o něco déle cca 4–5 hodiny dle množství vlasů. Při posunutí vlasů se používají vlasy již dříve zakoupené. Při použití metody keratin se vlasy při každém posunutí o kousek zkrátí z důvodu odstřižení starého keratinového spoje.